MENU zavřít
Strojní čištění topných systémů

Čištění topných systémů = úspora nákladů na vytápění až 20 %

V této složité a náročné době hledají všichni veškeré dostupné možnosti, jak uspořit peníze na vytápění a snížit tak dopady energetické krize.

Jednou z možností je strojní čištění topných systémů (podlahového topení), které pro vás a naše stálé zákazníky zavádí firma HARTOP.

Aby mělo podlahové topení maximální účinnost, musí se všechny větve udržovat čisté! Pravidelná údržba a čištění podlahového topení před každou topnou sezónou snižuje náklady na vytápění domácnosti. Usazeniny v podlahovém topení snižují efektivitu podlahového topení.

V rámci údržby provádíme čištění podlahového topení. Čištění provádíme tlakovou pumpou za použití chemických přípravků. Po vyčištění je systém naplněn upravenou vodou tak, aby nedocházelo k znečištění systému podlahového topení. Vhodným výběrem chemického přípravku do rozvodů topení zajistíme ekonomickou návratnost investice vloženou do údržby.

Cena vychází podle znečištění systému a spotřeby čistící chemie, velikosti systému a množství konzervační chemie. V průměru se cena pohybuje 1 350  Kč za radiátor nebo za větev podlahového topení. 

Chci vyčistit topný systém


zpět na všechny články