MENU zavřít

Inovativní řešení pro moderní bydlení

Nezávazná poptávka

Chcete-li vyplnit tento formulář, prosím povolte v prohlížeči JavaScript.
Souhlas se zpracováním osobních údajů

Nabízíme moderní technologická i materiálová řešení. Protože budoucnost bydlení patří našim dětem. Provádíme montáže a strojní čištění vytápění, plynoinstalace, rozvody vody a kanalizace. Řešíme také komplexní rekonstrukce.

VOLEJTE KDYKOLIV

+420 602 788 409

Vytápění

 • Provádíme instalace tepelných čerpadel
 • Řešíme systémy vytápění teplovodní, sálavé a teplovzdušné.
 • Provádíme strojní čištění topných systémů.
 • Nabízíme zhotovení trubních rozvodů topení ze všech známých materiálů.
 • Provádíme tlakové zkoušky topení s úředně kalibrovanými manometry.
Vytápění

Přestal váš kotel již fungovat nebo jen o sobě dává vědět častěji, než byste chtěli? Anebo přemýšlíte o inovativním a úsporném řešení pro váš nový dům v souladu s nejnovějšími trendy a ochránit tak přírodu pro naše děti?

Možnosti a požadavky zákazníků jsou v dnešní době různé. Někdo dává přednost kotlům na tuhá paliva, jiní si pochvalují tepelná čerpadla. Uvažujete, zda pořídit kotel plynový nebo elektrický? Rádi si vaše požadavky vyslechneme a na základě našich zkušeností vám pomůžeme se v dané tématice zorientovat a vybrat řešení vhodné právě pro vás.

Podlahové vytápění

Systémy podlahového vytápění – betonový potěr, sádrový potěr, suchý systém. Přemýšlíte o rekonstrukci a toužíte po podlahovém vytápění? Vše pro vás zařídíme. Podlahové vytápění je spolu se stěnovým a stropním vytápěním tzv. Velkoplošné vytápění. U velkoplošného vytápění tvoří otopnou plochu obvykle některá ze stěn ohraničujících vytápěný prostor – strop, stěna či podlaha. Velkoplošné vytápění umožňuje sdílet teplo do vytápěného prostoru převážně sáláním. Podíl tepelného toku sáláním u stropního vytápění je zhruba 80 %, u stěnového 65 % a u podlahového 55 %, přičemž konstrukční provedení otopné plochy může být různé – teplovodní nebo elektrické, akumulační nebo přímotopné.

Úzce spolupracujeme s firmou Giacomini. Poskytujeme záruku 25 let na kompletní systém podlahového vytápění Giacomini.

Zabezpečení a regulace

 • Regulace topných systémů – ekvitermní regulace pro kondenzační techniku, regulace kotelen
 • Dodávky a montáže systémů MaR (měření regulace)

Příprava TV a zásobníky TV

 • Systémy na ohřev teplé vody (ohříváky vody zásobníkové, průtokové, solární)
 • Akumulační nádrže

Vytápění hal a průmyslových objektů

 • Vytápění průmyslových prostor plynovými teplovzdušnými agregáty
Mám zájem o vytápění

Strojní čištění topných systémů

Přinese 10 – 20% úsporu nákladů na vytápění.

Strojní čištění topných systémů

V této složité a náročné době hledají všichni veškeré dostupné možnosti, jak uspořit peníze na vytápění a snížit tak dopady energetické krize. Jednou z možností je strojní čištění topných systémů (podlahového topení). Čištění provádíme tlakovou pumpou za použití chemických přípravků. Po vyčištění je systém naplněn upravenou vodou tak, aby nedocházelo k znečištění systému podlahového topení.

Cena vychází podle znečištění systému a spotřeby čistící chemie, velikosti systému a množství konzervační chemie. V průměru se cena pohybuje 1 350 Kč za radiátor nebo za větev podlahového topení. 

Chci vyčistit topný systém

Kotle

 • Provádíme montáže plynových kotlů všech typů a značek.
 • Specializujeme se na plynové kolte Buderus i náhradní díly, servis záruční i pozáruční a servisní smlouvy.
 • Pomáháme k získání dotací z dotačních programů
Kotle Buderus

Nový kotel? Před tím, než se rozhodnete pro konkrétní kotel, je nutné si ujasnit, jaký komfort vytápění si představujete, jaké máte k tomu finanční prostředky a jaké palivo máte k dispozici.

Plynové kotle – kotelny do 50 kW

 • S využitím kondenzační technologie lze při běžném ohřevu vody a vytápění ušetřit za rok až 30% nákladů na energie.
 • Kondenzační kotel pracuje ve dvou rovinách. První je výroba tepla spalováním plynu, ve druhé fázi však navíc využívá teplo uvolněné při kondenzaci vodní páry obsažené ve spalinách. Tím pádem produkují mnohem méně emisí
 • Nízká spotřeba plynu, nízká hlučnost, vysoká účinnost i moderní vzhled to jsou výhody moderních plynových kotlů.

Provádíme rekonstrukce tepelných zdrojů, zejména plynových kotelen, výměníkových a bojlerových stanic. Se vzrůstajícím procentem zateplených domů, které mají též kvalitní termoregulaci, se dostává do popředí rekonstrukce tepelných zdrojů, protože optimálně navržený topný zdroj dokáže uspořit nemalé množství nákladů na vytápění. Při realizacích od projektu až po finální montáž používáme zejména techniku od renomovaného výrobce Buderus vč. řídících systému, které umožňují vzdálenou obsluhu kotelny.

Úzce spolupracujeme s firmou Giacomini. Poskytujeme záruku 25 let na kompletní systém podlahového vytápění Giacomini.

Kotel na tuhá paliva

 • Důležitou vlastností kotle je jeho schopnost řízení spalování, tedy kontrola nad přísunem paliva a vzduchu do ohniště.
 • Čím více je kotel sám schopen optimálně řídit tento proces bez zásahu obsluhy, tím vyšší má předpoklad pro kvalitnější spalování.
 • Dále je důležité zvážit jaké palivo máte k dispozici a jak velký objekt, chcete vytápět, podle toho se pak rozhodnout. A s tím vám můžeme pomoci.

Automatický kotel

Výměna starého kotle na tuhá paliva s ručním přikládáním je příležitostí k jeho náhradě za automatický, který zajistí zvýšení komfortu vytápění. Vzhledem k plně automatickému řízení spalovacího procesu, které je spojeno s přísunem paliva ze zásobníku, se v automatickém kotli zvyšuje účinnost využití paliva.

Mám zájem o nový kotel

Tepelná čerpadla

Specializujeme se na tepelná čerpadla značky NIBE.

Tepelná čerpadla

Tepelná čerpadla se řadí mezi alternativní zdroje energie, protože umožňují odnímat teplo z okolního prostředí (vody, vzduchu nebo země), převádět ho na vyšší teplotní hladinu a následně účelně využít pro vytápění nebo přípravu teplé vody.

Mám zájem o tepelná čerpadla

Solární systémy

Provádíme montáže a servis solárních systémů všech typů a značek pro rodinné domy i průmyslové objekty.

Solární systémy
 • Solární systémy pro ohřev teplé vody, pro přitápění, ohřev bazénu
 • Vyřízení dotace z programu zelená úsporám
 • Kontrola těsnosti okruhů
 • Doplňování nemrznoucího média do systému
Chci více informací

Plynoinstalace

Plynoinstalace
 • Domovní a průmyslové rozvody plynu
 • Plynové přípojky
 • Rozvody plynu z oceli, rozvody z mědi – lisovaný systém VIEGA PROFIPRESS
 • Tlakové zkoušky rozvodů plynu provádíme s úředně kalibrovanými manometry
Mám zájem o plynoinstalaci

Voda a kanalizace

Voda a kanalizace
 • Rozvody vody pitné a užitkové
 • Rozvody požární vody včetně dodávky hydrantových systémů
 • Montáže systémů na úpravu vody
 • Dezinfekce vodovodních rozvodů (nově zbudovaných i stávajících)
 • Tlakové zkoušky rozvodů
 • Projektová dokumentace rozvodů vody a zdravotechniky
 • Kanalizace dešťové, splaškové, smíšené a technologické vody
 • Trubní rozvody z materiálu PVC, PPR, kamenina, litina
 • Rozvody vnitřní odpadní kanalizace ve stavbách
 • Tlakové zkoušky kanalizace
Chci více informací

Větrání a klimatizace

Realizujeme různé systémy vzduchotechnického potrubí pro rozvod vzduchu, instalace rekuperačních jednotek a lokálních větracích i klimatizačních jednotek pro jednu místnost, domácnost a komerční a průmyslové budovy.

O nutnosti dostatečně intenzívně větrat se v nových budovách, ale i v zrekonstruovaných domech a bytech s velmi těsnými okny i dveřmi přesvědčila řada jejich obyvatelů. Instalace lokální větrací jednotky je jednou z možností, jak dodatečně vyřešit problém s nedostatečnou výměnou vydýchaného vzduchu za čerstvý.

Větrání a klimatizace

Pokud se nasávaný venkovní vzduch upravuje na požadovanou vlhkost a teplotu, potom hovoříme o klimatizaci. Úkolem klimatizace je rovněž automaticky udržovat v klimatizovaných prostorách stabilní teplotu.

Mám zájem o klimatizaci

Koupelny

Poskytujeme individuální plánování, konzultace a realizace koupelen i ostatních stavebních prací. Při výběru produktů klademe důraz na chytré a energicky úsporné řešení, nejvyšší kvalitu, moderní design a skvělý poměr ceny a výkonu. Umíme poradit. 

Koupelny

Chcete dokonalou koupelnu?

Přijďte k nám – získejte informace

Sjednejte si s námi schůzku. Zavolejte nám, napište a osobně nás navštivte. Těšíme se na vás.

Budeme si povídat – poradenství

Sdělte nám své představy a my vám je rádi pomůžeme uskutečnit. Zcela nezávazně přijedeme zaměřit váš prostor v domě či bytě a na základě našich zkušeností vám navrhneme vhodnou variantu pro vaši koupelnu.

Vytvoříme správné řešení – plánování

Zamyslíme se nad možnostmi, které nám daný prostor umožňuje, společně vybereme vybavení a obklady, vypracujeme vám grafický návrh koupelny a vizualizaci prostoru. Vytvoříme tak to správné řešení s ohledem na vaši spokojenost.

A jdeme na to – realizace

Naplánujeme celou realizaci v souladu s vašimi možnostmi, naši zaměstnanci z oboru topení-voda-plyn odvedou svou práci popř. zajistíme kvalifikované a osvědčené řemeslíky a firmy na ostatní řemesla. Zkoordinujeme všechny práce, tak aby na sebe plynule navazovaly.

Obklady, dlažby, sanitární keramika a nábytek

U nás si můžete vybrat z obkladů a dlažeb různých výrobců, preferujeme výrobky španělské firmy Ceramica Aparici, které si sami dovážíme. Nabízíme sanitární keramiku a nábytek známých značek jako je Kolo a Keramag nebo Laufen a Ideal Standard. Kvalitní a funkční baterie nejnovějších sérií Kludi, Hansa či Tres nebo vany značky Ravak a Kaldewei, sprchové kouty SanSwiss a Huppe.

U nás jednáte vždy s jednou osobou, která celou stavbu řídí, na tohoto člověka se obracíte se svými přáními a žádostmi, on vyřeší případné problémy při realizaci díla, on je zodpovědný za kvalitní, úspěšné a včasné dokončení stavby. Tímto vám maximálně zjednodušíme a zpříjemníme průběh stavebních prací. I po dokončení realizace koupelny nás můžete kdykoliv kontaktovat. Vaši důvěru nezklameme. Věříme, že z nás budou přátelé.

Chci novou koupelnu
Dotace

Pomůžeme vám získat dotace. Nabídka dotačních programů je nyní široká.

Zobrazit dotační programy

Ozvěte se

Nevíte si rady? Potřebujete koupit kotel, vybrat montážní firmu či vypracovat cenovou nabídku?

Napište nám