Pavel Harnol

HARTOP

Nabízíme moderní technologická i materiálová řešení a více než 25 let zkušeností a inovací v oblasti vytápění, plynoinstalace a vody. Protože budoucnost bydlení patří našim dětem.

Firemní filosofie v 6 bodech

1

Jsme rodinná česká firma

HARTOP stojí na rodinných základech. To nám přináší stabilitu, radost z práce v časech dobrých, pohání nás vpřed a také pomáhá překonávat zlé časy v životě i v byznysu. Naši zaměstnanci jsou součástí této rodiny. Už dvě generace ručíme za svou práci.

2

Děláme věci jinak. Určujeme trendy

Inovátorský duch nás pohání vpřed, hledáme lepší cestu ke spokojenému zákazníkovi. Budoucnost bydlení patří našim dětem a my chceme být ti, kteří určují trendy, které vytvářejí pozitivní přínos pro životní prostředí.

3

Inovujeme. Hledáme lepší cesty

Za 25 let praxe jsme nasbírali mnoho zkušeností a zdokonalili jsme se ve spoustě činností. Inovace je součástí naší práce. Nyní nabízíme funkční řešení, na které je spoleh. Stejně tak na naše zaměstnance. Nevěříte? Přesvědčte se sami.

4

Věříme v důležitost detailů

Protože detail je základním stavebním kamenem kvality. Proto kvalitu definujeme jako přínos pro zákazníka. Detaily a kvalita odvedené práce tvoří obraz naší firmy u zákazníků a v našem okolí.

5

Věříme v neformální komunikaci

Jsme rodinná firma a naší výhodou je právě možnost volby pracovní atmosféry. A tato výhoda je pro mnoho lidí velmi důležitá. Stejně tak pro klienty, kteří jsou s našimi službami spokojeni již desítky let.

6

Vyhřátý domov

Spolupracujeme s těmi nejlepšími dodavateli na trhu, abychom vám nabídli produkty, o jejichž kvalitě jsme sami přesvědčeni, a zajistili vám tak pohodové bydlení.

Jediný způsob, jak dělat dobře svoji práci, je milovat to, co děláš.

Steve Jobs

— Steve Jobs
vizionář, zakladatel Apple Inc.

Jak to začalo

Firmu založil Pavel Harnol v roce 1993 a od počátku se zaměřujeme zejména na vytápění bytů, domů i průmyslových objektů a služby ve stavebnictví. Od roku 2006 se také věnujeme bytovému designu a kompletním realizacím koupelen. S našimi spřátelenými dodavateli (firmami i živnostníky) vám efektivně zajistíme rekonstrukci vašeho domova nebo firmy.

Naše reference

Kontaktujte nás

Zbývá jen krůček k lepšímu bydlení…
Ozvěte se, vše vyřídíme za vás.